בית בגליל מלון בוטיק בצפון – יעד מושלם לירח דבש מיוחד ואקזוטי

   
           

בית בגליל: מלון בוטיק בצפון, מושלם לירח דבש

ירח דבש מושלם במלון בוטיק בית בגליל

ירח דבש מושלם במלון הבוטיק בית בגליל. פשוט אין מילים! הנופש המושלם למי שמחפש מלון קטן ושקט, קרוב לטבע, מלון ספא לזוגות ומפנק!

וילה עם בריכה פרטית במלון הרברט סמואל בית בגליל בוטיק
לובי במלון הרברט סמואל בית בגליל בוטיק

אחרי החתונה נוסעים אל בית בגליל מלון בוטיק בצפון

כשגייסתי את אחותי לעזור לי בהכנות לחתונה, אמרתי לה "קודם כל את סוגרת מלון בוטיק בצפון, שנוכל להתארח בו בירח הדבש לאחר החתונה". אחותי הסתכלה עליי במבט של 'השתגעת? מה עם השמלה, הנעליים, השיער, האיפור, הדיג'יי?' כמובן שכל אלו וכל התחומים של ארגון לקראת חתונה חשובים לא פחות, אבל מכיוון שכבר כמה וכמה חברות סיפור לי כיצד דחו לרגע האחרון, אחרי שסגרו הכל, את תשומת הלב והתכנון עבור ירח הדבש, ידעתי, שאני לומדת מהטעויות שלהן, ומקדישה לכך את תשומת הלב והחשיבות מההתחלה.

עבורי השהות והמקום הנבחר עבור ירח הדבש חשובים ומשמעותיים מאוד, זאת חופשה של פעם בחיים, והיה לי חשוב שהיא תהיה מושלמת! אחותי הראתה לי חמישה מקומות שהיא בחרה אחרי שנתתי לה דגשים, כגון מלון בוטיק בלבד, שיהיה בו ספא, באיזור כפרי קרוב לטבע, ועוד. הסתכלתי על המקומות שאחותי שלחה לי, והיה לי ברור באופן מיידי: אני בוחרת בבית בגליל (טוב, כמובן שהארוס צריך לאשר, אבל הוא סומך עליי במקרים האלה..).

מלון ספא לזוגות חופשה רומנטית וחלומית

קודם כל בחרתי במלון הזה בגלל המיקום שלו שנמצא ממש בתוך הטבע, לי באופן אישי זה מאוד חשוב, וגם לבעלי. אנחנו חיים במרחב עירוני, אבל אוהבים לצאת לנופש בטבע, על אחת כמה וכמה, כשמדובר בירח הדבש שלנו. שנית, חיפשתי מלון ספא לזוגות, מפנק, עשיר בטיפולים יוקרתיים וכל מה שהופך נופש איכותי לנופש מושלם ובלתי נשכח, הרי זאת כל המטרה של ירח דבש, לא? מאוד נהניתי מהספא היוקרתי, קפצנו גם לחדר הכושר ולמגרש הטניס, לסאונה היבשה, והאמת היא שבקושי היינו בבריכה, מכיוון שהייתה לנו סוויטה עם בריכה פרטית משלנו.

הסוויטה הייתה חלומית! צפתה אל היער ואל הכנרת, בשטח הפרטי של חצר הסוויטה יש בריכה עם דק מפואר, ואפילו הגישו לנו את כל הארוחות עד הסוויטה! היה פשוט מושלם ובלתי נשכח!

אוהל אפריקאי במלון הרברט סמואל בית בגליל בוטיק
לובי במלון הרברט סמואל בית בגליל בוטיק

האתר משתמש בעוגיות (cookies) על מנת לסייע בניווט, ניתוח השימוש באתר ולסיוע בקידום השיווק. שימוש באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות מדיניות פרטיות.