מלון בהרצליה על הים

   
           

מלון אוקיינוס סוויטס הרצליה - מלון בהרצליה על הים

אחד ממלונות היוקרה של מלונות הרברט סמואל שנבנה על חוף ימה הקסום של הרצליה, עם נוף עוצר נשימה אל הים התיכון הוא מלון אוקיינוס סוויטס, מלון בהרצליה על הים, הממוקם סמוך לקומפלקס ההיי טק והתעשייה של הרצליה פיתוח. מיקום מושלם ואסטרטגי לאירוח אנשי עסקים, משפחות ותיירים לשהיות קצרות וארוכות.

חדר אוכל במלון הרברט סמואל אוקיינוס סוויטס הרצליה
סוויטה במלון הרברט סמואל אוקיינוס סוויטס הרצליה

הרברט סמואל אוקיינוס סוויטס הרצליה

מיקומו של המלון בהרצליה פיתוח לקומפלקס העסקים וההיי טק אינה מקרית. במלון חדרי ישיבות מאובזרים ומצוידים המותאמים לצרכיהם של אלן המחפשים מלונות לאנשי עסקים.

המלון מעמיד לרשות האורחים מגוון שירותים ללא עלות, ביניהם אינטרנט אלחוטי (Wi-Fi) במהירות גבוהה בכל חדרי המלון, שיחות טלפון בין לאומיות אל למעלה מ 60 יעדים בעולם.

לצד צרכי הביזנס דואגים גם לפלז’ר של אורחי המלון, עם מגוון רחב של שירותי מלון וביניהם בחדר כושר מפנק ומקצועי, בריכת שחייה חצי אולימפית ואף שירות השאלת אופניים ללא עלות עבור אלו החפצים לדווש לאורך 17 הקילומטרים של שבילי אופניים מסומנים בהרצליה. מקום נוסף ששווה לבלות בו במהלך החופשה הוא חוף הים המאובזר והנקי של הרצליה, הסמוך למלון.

מלון הרברט סמואל אוקיינוס סוויטס הרצליה, מלון מומלץ בהרצליה, מזמין אתכם לחוויית חופשה אורבנית וייחודי עם המגע של מלונות הרברט סמואל.

האתר משתמש בעוגיות (cookies) על מנת לסייע בניווט, ניתוח השימוש באתר ולסיוע בקידום השיווק. שימוש באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות מדיניות פרטיות.