מלונות בתל אביב

   
           

מלונות בתל אביב ברשת הרברט סמואל

אחד הבילויים המועדפים על ישראלים רבים הוא להגיע אל מלונות בתל אביב, ליהנות מכל היתרונות של העיר ללא הפסקה ולהרגיש כאילו שנמצאים בחו"ל. המטרה היא ליצור הפסקה ממרוץ החיים שכולל טיפול בילדים, עבודה ועוד ופשוט לנוח בסופ"ש או באמצע השבוע ולאפשר לגוף להירגע.
אפשר למצוא דילים למלונות בתל אביב ולכן גם מי שגר בערים אחרות באזור המרכז נהנה לנסוע מרחק קצר ולהרגיש שהוא נמצא במקום אחר לחלוטין. עבור מי שגר בצפון או בדרום זו סיבה לחגיגה, להגיע לעיר שיש בה הכול ולקבל באמת תחושה שנמצאים באחת הערים המובילות באירופה.

הבריכה המרכזית במלון אופרה הרברט סמואל תל אביב

מלונות בתל אביב על הים עם בריכה

שני המלונות הייחודיים ביותר על קו החוף הם מלון האופרה ומלון דה הרברט, אשר ממוקמים זה מול זה במרחק של צעדים בודדים מחוף הים הפסטורלי התל אביבי.

מלון בתל אביב, מלון האופרה הוא מלון קלאסי אורבני בעל נראות מיוחדת, אשר משלבת בעיצובו אמנות ותרבות כיאה לעיר שהיא מרכז התרבות הישראלי. אפשר לשבת במבואה וליהנות מההיצע הנרחב שמציע הבר בלובי, לראות את התנועה הבלתי פוסקת של הרכבים שנעים לחוף הים, ליפו ולמרכז השוקק חיים של תל אביב.

אורחי בתי המלון ייהנו גם מאימוני כושר איכותיים בחדר הכושר החדיש, שיש בו שלל מכשירים מתקדמים שמאפשרים לכל מתאמן לבצע את סוגי התרגילים שהוא רגיל לבצע בחדר הכושר במקום מגוריו. כך האורחים מרגישים שלמרות שפע הקלוריות בבית המלון, הם מקפידים על הכושר וכך הם שלמים עם העובדה שהם נהנים מכל העולמות.

בין מלונות בתל אביב על הים, נופשים רבים בוחרים להזמין חדר מרהיב ביופיו במלון דה הרברט לאור המראה הייחודי שלו. מלון מונופול הוותיק עבר שיפוץ מאסיבי לפני כמה שנים אך יופיו נשמר בתהליך הרסטורציה.

במבואה ובחדרים ממוקמים פריטי ריהוט חדשים אשר עוצבו בסגנון וינטג', הם יוצרים תחושה שהזמן עמד מלכת והאורחים מרגישים שהתקופה היא עדיין ימי המנדט הבריטי בישראל, או בשנים הראשונות שלאחר קום המדינה.
כל אורח מרגיש שהוא חוזר כמה שנים במנהרת הזמן והיופי האצילי מדרבן ישראלים רבים להגיע במיוחד למקום זה, כדי לאבד את תחושת הזמן ולהתמסר באופן מלא לחופשה שכל כך השתוקקו לה.

מלון בתל אביב עם בריכה

מלון אופרה מציע לאורחים של מלון זה וגם של מלון דה הרברט אשר נמצא מולו, שהייה בבריכת אינפיניטי מדהימה ביופייה אשר ממוקמת במלון ומעניקה תחושה שהשחיינים נוגעים בעוד רגע בגלי הים התיכון. התחושה הזו אהובה מאד על הישראלים וגם על התיירים המגיעים ממדינות רבות בעולם ומשתכשכים במים הצלולים, בכל יום שבו הם נמצאים בבית המלון.

מלונות בתל אביב עם בריכה על הים הם כליל היופי ומאפשרים חופשה מושלמת. להיות בתוך הבריכה או לשבת בנוחות על הדק ולצפות בכל מה שקורה על קו החוף, בסירות, בספינות המרוחקות מקו החוף, בפעילויות האקסטרים, בישראלים שנהנים לרבוץ על החוף ובעיקר מהבריזה הנפלאה בשעות אחר הצהרים.

מלונות הבוטיק משרים אווירה נעימה בכל עונות השנה ולכן רבים מהאורחים הישראלים וגם אלו מחו"ל כבר החליטו שזהו היעד שלהם לחוויה עוצמתית בכל הגעה לתל אביב.

מלונות בתל אביב עבור אנשי העסקים

המלונות הללו מותאמים לאנשי העסקים הישראלים המגיעים לכמה ימי פעילות עסקית אינטנסיבית בסיטי וגם עבור אנשי עסקים מעבר לים אשר מגיעים לתל אביב לצורך פגישות עסקיות, פיתוח עסקי והגעה לכנסים ולוועידות בתחומי העיסוק שלהם.

מלונות בתל אביב חצי פנסיון/ ארוחת בוקר ערוכים לסייע לאנשי העסקים בדרכים שונות, כמו הפעלת חדר הישיבות למשתתפים רבים, אירוח של האורחים הללו במסעדה של בית המלון, טרקלין עסקים המותאם באבזור שלו לכל הצרכים שלהם כמו WIFI ועוד.

המיקום המצוין של מלונות האופרה ודה הרברט במרכז העיר מאפשרים לכל איש עסקים לתאם פגישות גם מחוץ לבתי המלון ולהגיע במהירות לכל מקום באמצעות רכב שכור, תחבורה ציבורית או מונית. כך הם מגיעים לפגישות בבנייני המשרדים רבי הקומות של העיר הגדולה, למיקומים אותנטיים ביפו, בחברות הייטק הממוקמות בהרצליה פיתוח ובכל מקום אחר.

חוף הים התל אביבי

אין כמו חוף הים להרגיש את החופשה גם באמצע נסיעת עסקים. אורחי בתי המלון בתל אביב חוצים את הכביש ונהנים להצטרף לכל הציבור וליהנות מכל היתרונות של החוף התל אביבי בשלווה אמיתית הכוללת משקה קר, פירות עסיסיים, ארטיקים וכל מוצר אחר שיצנן את הגוף בימים החמים.

חדר עם נוף לים במלון אופרה הרברט סמואל תל אביב
The Herbert Tel Aviv Hotel Room
The Herbert Tel Aviv Hotel Room

האתר משתמש בעוגיות (cookies) על מנת לסייע בניווט, ניתוח השימוש באתר ולסיוע בקידום השיווק. שימוש באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות מדיניות פרטיות.