הבחירה לחופשה הבאה – מלון באילת

   
           

המלצה על בתי מלון בתל אביב לנופש עסקי

אופרה הרברט סמואל תל אביב - קל לעשות עסקים כשהכל קרוב למלון

מה מצאתי כשחיפשתי בתי מלון בתל אביב

לפני כשבועיים שבתי מחופשה עסקית בתל אביב ואני רוצה לשתף אתכם בחווייה. באופן אישי, אני משתדל למצוא בתי מלון בתל אביב שיתאימו לאווירה העסקית של השהות בעיר, אולם חשוב לי לא פחות לשלב זאת עם שהות במלון על חוף הים, הרי כשמסתיים יום עבודה, אין דבר נפלא יותר מהחוף התל אביבי, בעיניי. מודה שאני גם די בררן בנושא ואוהב לבחור בעצמי את המלון שאתארח בו, במיוחד כאשר חלק ניכר מהפעילות העסקית מתבצע במלון.

סוויטה עם נוף לים במלון אופרה הרברט סמואל תל אביב

מלון בוטיקי למפגשים עסקיים בתל אביב בלב הטיילת

לא חסרים מלונות בתל אביב, אבל חיפשתי הפעם משהו אחר, מקום קטן ושקט, עם התנאים המתאימים לעבודה ולפגישות עסקיות, וכמובן קרוב לים. מצאתי את מלון אופרה הרברט סמואל, מלון בוטיק שממוקם ממש בהתחלה של רחוב אלנבי, מול הים שממוקם במגדל האופרה, מושלם!

לאחר שבדקתי היטב את המידע על המלון, המיקום, התמונות המשגעות, וידאתי שאולם הישיבות מכיל את המקום שאני זקוק לו, ושיש טרקלין עסקים איכותי ושקט, שאוכל לבצע בו פגישות עסקיות, ידעתי שזה המקום שלי. לאחר מכן גם גיליתי את שירותי המלון הכביסה, את התקשורת האלחוטית המצוינת, ואת השיחות הבינלאומיות שאפשר לבצע מטלפון נייח, בנוחות ובקליטה מצוינת.

אם זה לא מספיק, חדר הכושר והבריכה היו כבר מעל ומעבר לציפיות שלי. הבחירה המושלמת עבור חופשת עסקים שיכולתי לשבת בכיף, להיפגש עם עמיתים ולקוחות, וליהנות מכל התנאים לחופשה מושלמת, עם היתרון העצום של מלון הממוקם מול חוף הים המתאים גם למגוון כנסים ואירועים.

היתרון של מלונות בתל אביב על חוף הים

כאשר מדובר בנופש עסקי בו מרבית היום מוקדש לפגישות עם שותפים ועמיתים, דבר אחד ברור לי: חשוב לי למצוא מלון שיספק את כל התנאים לחופשה עסקית, אבל שיהיה ממוקם קרוב לים. מדוע? אחרי הכל, איך ננקה את הראש אחרי יום אינטנסיבי? לעלות על הרכב ולהיכנס לפקקים? לנסוע במונית? לבזבז זמן יקר?

מבחינתי האפשרות לקפוץ לים במרחק של דקה הליכה מעבר לכביש, זהו הנופש האמיתי, ואני ממליץ לכל אנשי העסקים אשר אוהבים לשלב שהות בים בנופש העסקי שלהם, על בתי מלון בתל אביב על החוף, ובפרט מלון אופרה בתל אביב.

חדר אוכל במלון אופרה הרברט סמואל תל אביב
הבריכה המרכזית במלון אופרה הרברט סמואל תל אביב

עוד מלונות בישראל מרשת הרברט סמואל

האתר משתמש בעוגיות (cookies) על מנת לסייע בניווט, ניתוח השימוש באתר ולסיוע בקידום השיווק. שימוש באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות מדיניות פרטיות.