בית מלון בירושלים לחגיגת יום הולדת

   
           

המלצה על בית מלון בירושלים לחגיגת בר מצווה

מלונות בירושלים לחופשה אורבנית מושלמת

לפני כשבועיים שבנו שמחים ומאושרים מחגיגות בר המצווה של הבן שלי בירושלים, ואני רוצה להמליץ על בית מלון בירושלים הרברט סמואל, מלון מהמם שלא הכרתי, והיה פשוט מושלם לאירוח שלנו לקראת העלייה לתורה בכותל, ולאירוע המשפחתי האינטימי שעשינו לאחר מכן, במלון.

מלון הרברט סמואל ירושלים
חדר ישיבות במלון הרברט סמואל ירושלים

חשיבות מיקומו של בית מלון בירושלים

יש בעיניי חשיבות גדולה למיקום של המלון ואסביר מדוע. אנחנו חיפשנו מקום קרוב לעיר העתיקה ולכותל, אבל שלא יהיה הומה ומרעיש, אלא שקט ומשפחתי, כי זה הסגנון שאנחנו אוהבים. חיפשנו מקום שנוכל לצאת ברגל לכל מיני מקומות, גם למוקדים חשובים כמו מגדל דוד, כיפת הסלע, הכותל המערבי כמובן, השערים של העיר העתיקה, וגם מקומות כיפיים להסתובב בהם כמו שוק מחנה יהודה, שדירת הקניות בממילא, מרכז סוהו ועוד.

מהבחינה הזאת, לא יכולנו לחלום על מיקום טוב יותר של בית מלון בירושלים מהרברט סמואל. יכולנו לצאת ברגל לכותל, לא לדאוג לתחבורה ולפקקים, הלכנו ברגל למחנה יהודה, זה חסך לנו המון כאב ראשד של התניידות ברכב, וחשוב גם לציין שמזג האוויר בירושלים פחות חם ממה שרובנו מכירים, כך שהיה בהחלט כיף ומרענן ללכת ברגל. בערב אפילו היה קצת קריר.

חופשה בירושלים משולבת עם עלייה לתורה בכותל

עכשיו בואו נדבר על חופשה בירושלים בכלל ועל חגיגת בר מצווה בפרט. לאנשים רבים חשוב מאוד להגיע לירושלים כדי לעשות את העלייה לתורה של הבן, בבר המצווה בכותל. זה בהחלט מעמד מרשים, מרגש, בלתי נשכח לכל החיים. מה שאנחנו בחרנו לעשות הוא לשלב את המעמד החשוב הזה, ביחד עם חופשה וחגיגה משפחתית במלון.

החגיגה לא הייתה חגיגת בר המצווה הגדולה עם כל המוזמנים, אלא רק המשפחה הקרובה וחברים קרובים, שיבואו לחגוג איתנו באירוע המרגש. התארחנו בסוויטה של המלון, המשפחה והחברים התארחו בחדרי המלון ושיבחו מאוד את האווירה, הניקיון, והרמה של החדרים.

במלון אפשר לקיים כנסים ואירועים, רק היינו צריכים לבחור את האולם שמתאים לנו. מכיוון שהיינו בפורום מצומצם, הלכנו על אולם שנקרא אולם VIP, אשר מכיל 40 אורחים, עבורנו זה היה מושלם. כל צוות המלון התרגש איתנו בארוחת הערב החגיגית שעשינו באולם לאחר העלייה לתורה, היה פשוט מושלם! מלונות הרברט סמואל עם שירות אדיב ויחס אישי, מומלץ.

חדר ישיבות במלון הרברט סמואל ירושלים
לובי מלון הרברט סמואל ירושלים

האתר משתמש בעוגיות (cookies) על מנת לסייע בניווט, ניתוח השימוש באתר ולסיוע בקידום השיווק. שימוש באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות מדיניות פרטיות.