מלון בוטיק בתל אביב לאנשי עסקים

   
           

מלון בוטיק בתל אביב המתאים לאנשי עסקים

חופשה חלומית בעיר ללא הפסקה

בתי מלון בתל אביב לחופשה אורבנית רומנטית ועסקית

תל אביב היא בירת העסקים של ישראל ולכן מדי יום מגיעים אליה אנשי עסקים מכל אחת ממדינות העולם, כדי להיפגש עם קולגות ולקדם נושאים עסקיים.
הבריכה המרכזית במלון אופרה הרברט סמואל תל אביב

אופרה הרברט סמואל מלון בוטיק בתל אביב

אחד המלונות האהובים ביותר בלב הכרך התל אביבי הוא מלון אופרה לאור היתרונות הרבים שלו. לא אחת אנו פוגשים בלובי של בית מלון זה אנשי עסקים אשר ביקרו כבר כמה פעמים בבית מלון ייחודי זה והם מעדיפים בכל הגעה שלהם לישראל להגיע אל מלון בוטיק בתל אביב.

הימצאותו של בית מלון זה על קו המים מאפשרת לאנשי העסקים לרדת ללובי, לחצות את הכביש ולדשדש בחול תוך דקה. הקרבה הזו קוסמת להם מאד והם יורדים לפחות פעם ביום בהתאם למזג האוויר ונהנים מהשמש המלטפת או מהבריזה הים תיכונית בשעת בין הערביים.

השף והצוות המקצועי במטבחו של בית המלון מקפיד על הגשת ארוחות יוצאות דופן תוך מתן דגש על מגוון מאכלים קולינריים ברמה גבוהה מאד. אורחי המלון נהנים לשבת בחדר האוכל ולהיחשף למטעמים מכל העולם, אשר מוגשים באופן אסתטי ונעים במיוחד.

מלונות בתל אביב ליד הים

ישראלים ותיירים אשר מגיעים אל מלונות בתל אביב לעסקים או לחופשה, נהנים מהעובדה שקיימת בבית מלון זה בריכת אינפינטי גדולה שמאפשרת להם להשתכשך ולשחות בבריכה היפהפייה ובמקביל לכך להיות גם בקו אחד עם מי הים התיכון. זוהי חוויה עוצרת נשימה שמשכיחה מהאורחים את כל מה שקרה במשך היום. הם מוקסמים מהשילוב של הבריכה והים ונותרים במקום זה פרק זמן ארוך.

אורחי המלון מגיעים מעת לעת גם אל חדר הכושר החדשני שכולל מכשירי כושר איכותיים שהם המכשירים המתקדמים ביותר הקיימים בתחומם, אבזור וכל הציוד אשר נחוץ למתאמנים בחדר הכושר.

תל אביב היא עיר ללא הפסקה

אופרה הרברט סמואל נמצא במרכז העניינים בתל אביב ולכן אפשר להגיע ממנו ברגל למקומות רבים או לנסוע במכונית או במונית נסיעה קצרה ולהגיע ליפו העתיקה, לאחד מהמוזיאונים רחבי העיר, או לישיבה עסקית באחד מהמגדלים רבי הקומות של תל אביב.

מי שנמצא בחופשה, יכול בקלות לצאת מהמיקום המצוין בלב תל אביב ולנסוע גם לטיולים ברחבי הארץ, לירושלים, לגליל ולכל מקום נוסף שמסקרן אותו.

The Herbert Tel Aviv Beachfront Hotel
חדר עם נוף לים במלון אופרה הרברט סמואל תל אביב
חדר אוכל במלון אופרה הרברט סמואל תל אביב

האתר משתמש בעוגיות (cookies) על מנת לסייע בניווט, ניתוח השימוש באתר ולסיוע בקידום השיווק. שימוש באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות מדיניות פרטיות.