תקנון מועדון חברים

תקנון מועדון חברים

תקנון מועדון מלונות הרברט סמואל, דה סטאי ואורכידאה – The Club

הצטרפות למועדון

1. החברות במועדון הינה אישית ואינה ניתנת להעברה.
2. על מנת להצטרף למועדון הלקוחות של החברה, יש למלא את הפרטים הנדרשים בטופס המתאים המופיע באתר.
3. רוכש אשר הצהיר על חברותו במועדון הלקוחות יהיה זכאי בהתאם למדיניות החברה להטבות כגון :הנחות והטבות שונות (אין כפל מבצעים) , עדכונים בדוא”ל על מבצעים ואירועים מיוחדים, מתנות ועוד כמפורט באתר האינטרנט.

משלוח עדכונים לחברי מועדון

4. מוסכם כי החברה תהיה רשאית לשלוח עדכונים במייל (בדואר אלקטרוני) לכל משתמש שיצטרף באמצעות האתר למועדון הלקוחות של החברה ולמשתמש לא תהיה כל טענה ו/או תביעה ו/או דרישה בעניין זה.

הטבות לחברי מועדון
5. ההטבות לחברי המועדון יוענקו לאורחים אשר יבצעו את ההזמנה דרך אתר הרשת או על-ידי ביצוע הזמנה דרך מחלקת ההזמנות.
a. בהרשמה באתר – יש למלא את כל הפרטים הנדרשים לזיהוי כחבר מועדון
b. במוקד ההזמנות – יש להזדהות כחבר מועדון ולמסור לנציג את הפרטים המבוקשים לאישור הזיהוי.
c. ישירות במלון – יש להזדהות כחבר מועדון, ולמסור לנציג את כל הפרטים הנדרשים בכדי לזהות את חבר המועדון.

תקנון הטבת ימי הולדת
6. 15% הנחה מהמחיר הקבוע במחירון הרשת באותה העת עבור חופשה בכל אחד ממלונות רשת "הרברט סמואל" ו-"אורכידאה" החלה בחודש יום ההולדת הלועזי של חבר המועדון וכפי שהוזן ביום ההצטרפות למועדון החברים.
הטבה זו ניתנת למימוש אחת לשנה בלבד ולא יותר, עבור חדר אחד לשהות במהלך חודש יום ההולדת של חבר המועדון בלבד ולשני חדרים נוספים באותו מועד עבור בן משפחה מקרבה ראשונה בלבד ובכפוף להצגת תעודת זהות בעת ההגעה למלון.
7. יובהר, כי אין כפל מבצעים הטבות והנחות ו/או אפשרות צבירה של ההנחות, וחבר המועדון יהיה זכאי לקבל סוג אחד בלבד של הנחה בכל שהייה, בהתאם לתנאי זכאותו כמוגדר בתקנון זה. הטבת יום ההולדת המצוינת לעיל תינתנה לחבר המועדון רק אם וככל שלא ניתנה לו הטבה/הנחה אחרת כמפורט לעיל, בכל מלונות הרשת ו/או ארוחות במסעדות הרשת ו/או חבילות אירוח מיוחדות הכוללות ספא וכרטיסים לאטרקציות ו/או אירועים שהרשת עורכת מעת לעת.
8. למען הסר ספק ,ומבלי לגרוע מהאמור לעיל, על מנת ליהנות מהטבת יום ההולדת, יש להזין את תאריך יום ההולדת בפרופיל האישי של המועדון באתר האינטרנט ולבצע הזמנה לנופש במרכז ההזמנות של הרשת ו/או באתר האינטרנט של הרשת בלבד . לא ניתן לנצל את הטבת היום הולדת באמצעות שוברים מכל סוג שהוא עבור ההזמנה כולה או חלקה.

ביצוע ההזמנה לחבר מועדון
9. לקוח המעוניין להזמין נופש באתר מזמין את הנופש ב” הזמנות און ליין”, בוחר את בית המלון המבוקש ומזין את הפרטים הנדרשים, תאריכים, מספר והרכב חדרים ולוחץ על כפתור “הזמן”, הדף מראה את התוצאות (מחירים), בוחרים את התוצאה הרלוונטית- מחירון מועדון בכפתור “הזמן” ולוחצים על כפתור “הזמן”.– ממלאים את הפרטים הנדרשים כולל שדות החובה ולוחצים על כפתור “אישור הזמנה”.
10. הודעת אישור הזמנה כולל מספר ,ניתן להדפיס בכפתור “הדפס”.

להסרה מחברות במועדון ומקבלת דיוור אלקטרוני יש ללחוץ ״הסר״ בתחתית הדיוור שנשלח אליכם או לשלוח בקשה עם פרטים מלאים לכתובת המייל [email protected]

האתר משתמש בעוגיות (cookies) על מנת לסייע בניווט, ניתוח השימוש באתר ולסיוע בקידום השיווק. שימוש באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות מדיניות פרטיות.