מלונות בתל אביב עבור חופשת עסקים

   
           

מלונות בתל אביב עבור חופשה עסקית מוצלחת

חופשה חלומית בעיר ללא הפסקה

מלון בוטיק בתל אביב לפגישות עסקיות

אנשי עסקים ממדינות שונות מעבר לים, מכירים בתי מלון רבים על פני כל הגלובוס ולאור ניסיונם הם יודעים מראש אילו מלונות בתל אביב מתאימים ביותר עבורם.

מלון האופרה בתל אביב ניצב בראש רשימת המלונות המועדפים על אנשי העסקים שמגיעים לעיתים תכופות לישראל וזאת לאור היתרונות הרבים שלו. המיקום המצוין שלו מאפשר לאיש העסקים ליהנות מכל העולמות. הוא מתארח במלון מצוין שיש בו הרבה מאד פינוקים ומרחב עסקי, סמיכות לחוף הים ונקודת מוצא מצוינת כדי להגיע לפגישות העסקיות שלו בתל אביב ומחוצה לה.

The Herbert Tel Aviv Beachfront Hotel

מלונות בתל אביב עם בריכה

אנשי עסקים נשארים בדרך כלל במלון כמה ימים והם מנתבים את הזמן שלהם בין המחויבויות שלהם בנושאים העסקיים. עם זאת הם תמיד מותירים לעצמם זמן כדי ליהנות מתל אביב, שהיא עיר ללא הפסקה.

יש ימים שהם חוצים את הכביש, נהנים ללכת על החול הרך ולרבוץ על חוף הים, לשחות אם מזג האוויר מאפשר זאת וגם לשחק מטקות עם חברים שהכירו בשפת הים. יש ימים שהם יעדיפו להגיע לבריכת אינפיניטי היפהפייה שממוקמת במלון אופרה. הם שוחים וצוללים בבריכה הגדולה, משפרים את יכולות השחייה שלהם ונהנים מכל דקה. לאחר מכן הם יושבים על הדק או על כיסאות השיזוף ונהנים להביט מצד אחד במים הצלולים של הבריכה הקסומה אשר מחופה באבני פסיפס קטנטנות ומצד שני להביט בשקיעה המדהימה מול חופי תל אביב.

חיי הלילה בתל אביב

גם הבילויים הליליים הם חלק מההווי המיוחד של אנשי העסקים אשר מגיעים לעיר הגדולה בישראל. ברוב המקרים המארחים הישראלים, יזמינו אותם להופעה מוצלחת של זמר ישראלי מוביל, בילוי בפאב או ישיבה במסעדה ישראלית מצוינת שזו חוויה נפלאה עבורם. השמפניה והיין זורמים כמים ועבור כל הצדדים זו דרך נפלאה להכיר הרבה יותר טוב זה את זה, כדי ליצור שיתופי פעולה עסקיים.

הארוחות המשובחות בבית המלון

הנהלת בית המלון מעניקה דגש על ההיבט הגסטרונומי והשפים דואגים לארוחות מגוונות אשר בנויות על תפריטים ייחודיים, מאכלים חובקי עולם ושלל טעמים וניחוחות ריחניים. הישיבה בחדר האוכל מול חוף הים מוסיפה לתיאבון של האורחים ובמקרים רבים קשה להם להתנתק מהמראה הקסום והם נהנים מארוחות ארוכות במיוחד.
סוויטה עם נוף לים במלון אופרה הרברט סמואל תל אביב
לובי במלון אופרה הרברט סמואל תל אביב

מלונות בישראל מרשת הרברט סמואל

האתר משתמש בעוגיות (cookies) על מנת לסייע בניווט, ניתוח השימוש באתר ולסיוע בקידום השיווק. שימוש באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות מדיניות פרטיות.