מלונות בתל אביב על הטיילת

   
           

כך חיפשתי מלונות בתל אביב על הטיילת ומצאתי מלון בוטיק לחופשה נהדרת

חופשה חלומית בתל אביב

דה הרברט מלון בוטיק תל אביב עם קסם ייחודי

לאחר תקופה ארוכה בה לא יצאנו לנופש, התחיל לדגדג לנו באצבעות וברגליים, להגיע לעיר הגדולה, לנופש אורבני שיש בו הכל. חיפשתי מלון בוטיק בתל אביב, אחרי הכל, ידעתי שעם כל המולת העיר והאקשן שלה, אם יש מקום אחד שחשוב לי שיהיה אינטימי ושקט, זה המלון שנתארח בו. התחלתי לחפש באינטרנט עד שאורו עיניי:

The Herbert Tel Aviv Hotel Room
The Herbert Tel Aviv Beachfront Hotel

מלון דה הרברט תל אביב בלב הטיילת

בכיכר הרברט סמואל המחודשת, ממש מול חוף הים! בניין המלון הוא בניין לשימור אשר המבנה האדריכלי שלו עושה את שלו, מה שבמיוחד אהבתי במלון הזה הוא כמובן החוויה האינטימית והמשפחתית, שירות ברמה גבוהה, בריכה על הגג שמשקיפה על הים, חדר כושר ומיקום מצוין!

אחרי הכל, אם התנאי הראשון היה למצוא מלון בוטיק, התנאי השני ולא פחות חשוב, היה למצוא מלון על שפת הים, במיקום אטרקטיבי שיחסוך לנו נסיעות מיותרות בתוך העיר, ויאפשר לנו לקפוץ לים ממש מתי שבא לנו!

היתרונות של מלונות בתל אביב על הטיילת

עבורי ועבור בעלי, כשאנו מחפשים חופשה בעיר הגדולה, קודם כל אנו מחפשים מלונות בתל אביב על שפת הים. בואו נודה, להגיע למרכז הארץ ולוותר על מיקום קרוב לים? בחיים לא!

אני ממליצה בחום למצוא מלון אשר ממוקם מעבר לכביש מול הים, מכיוון שזה הופך את הנופש להרבה יותר פשוט, זורם, קליל, כייפי. הקיץ בתל אביב, ביחד עם הלחות המטורפת, לא באמת משאירים לנו ברירות, להתחיל להזיז את הרכב רק כדי להגיע לים, אנחנו העדפנו לא להתעסק עם זה ולמצוא מקום קרוב, מודה שהבחירה במלון הרברט תל אביב הייתה הבחירה המושלמת!

למי שאוהב מלונות בוטיק שקטים עם יחס משפחתי ואדיב, ומיקום קרוב לים, מה זה קרוב לים – על שפת הים מעבר לכביש, המלון הזה אירח אותנו מעל ומעבר, מכל הבחינות: חדרים יפהפיים, צוות אחראי ומסור, מתקני מלון אטרקטיביים וכמובן, מיקום מושלם שאיפשר לנו ליהנות מחוף הים מספר פעמים ביום.

The Herbert Tel Aviv Hotel Room
The Herbert Tel Aviv Hotel Room

עוד מלונות בישראל מרשת הרברט סמואל

האתר משתמש בעוגיות (cookies) על מנת לסייע בניווט, ניתוח השימוש באתר ולסיוע בקידום השיווק. שימוש באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות מדיניות פרטיות.