מלון ליד מחנה יהודה

   
           

מלון ליד שוק מחנה יהודה

להתרגשות שאופפת כל חופשה, מתווספת העובדה יוצאת הדופן שמדובר באופציה של מלון בירושלים, דבר שהופך את החופשה למרגשת ולחלומית.
מי שזקוק לחופשה או מתגעגע לעיר הבירה מזמין כמה ימי חופשה ומתכנן את הטיולים הרגליים והממונעים שהוא רוצה לבצע בסביבה הקרובה.

לובי מלון הרברט סמואל ירושלים

בחירת מלון ייחודי בין מלונות ליד מחנה יהודה

החופשה מתחילה בדרך לירושלים והנופשים מסיירים במקומות מעניינים בדרך כמו בשכונת עין כרם או ביער בריטניה וביד קנדי. לאחר שסופגים את המראות, האוויר והצח ואת הצלילים אפשר להמשיך ולהגיע אל מבחר בתי מלון בירושלים כדי לנוח מהטיול הקסום.

החדרים שמקבלים האורחים בבית מלון הרברט סמואל ירושלים – מלון ליד מחנה יהודה מרהיבים ביופיים, מאובזרים בכל הפריטים הנדרשים, נקיים מאד ומעניקים תחושה נפלאה לזוגות ולמשפחות שמגיעים לכמה ימים של יציאה מהשגרה.

הקולינריה מול המראה של ירושלים

צוות השפים והטבחים של המלון בירושלים עובדים על פי תפריט מוקפד שכולל ארוחות בוקר בטיב מעולה. המגשים האסתטיים אשר מונחים על השולחנות גורמים לאורחים לאכול בשלב הראשון עם העיניים ולאחר מכן הם מחליטים אילו מטעמים הם מעוניינים לאכול.

האופציות המגוונות של ארוחות הבוקר העשירות כוללות גבינות משובחות בשלל גוונים, מרקמים וטעמים, סלטים צבעוניים מירקות טריים עם עשבי תיבול ריחניים ושלל תוספות מפתיעות, ביצים בכמה תצורות של הכנה, היצע גדול של מאפים ירושלמים אותנטיים שמשאירים טעם של עוד, לאחר הארוחה הדשנה.

כאשר העיר פרוסה למרגלות בית המלון, הטעמים המשובחים הופכים לטעימים הרבה יותר והאורחים נותרים בחדר האוכל עוד פרק זמן ארוך, כיוון שקשה להם להתנתק מהמראות הקסומים של עיר הקודש.

מלון ליד שוק מחנה יהודה אידאלי עבור אנשי עסקים

מיקומו של מלון הרברט סמואל במרכז ירושלים מעניק לאנשי העסקים המגיעים אליו את מלוא היתרונות. הם יכולים לעלות על הרכבת הקלה העוברת סמוך לבית המלון ולנסוע כמה תחנות על פי הצורך שלהם, כדי להגיע לפגישות שלהם ברחבי העיר.

בנוסף לכך הם יכולים לקיים ישיבות עסקיות רבות משתתפים בחדר הישיבות המרווח בבית המלון, או לקיים הרצאה או מפגש קולגות באולם ההרצאות כדי לקדם תהליכים עסקיים. בית המלון מציע לכל איש עסקים את כל הצרכים הנדרשים לו, כדי לבצע את מלוא הפעילויות העסקיות השונות אשר נחוצות לו.

מסעדת מלון הרברט סמואל ירושלים
מסעדת מלון הרברט סמואל ירושלים
חדר ישיבות במלון הרברט סמואל ירושלים

האתר משתמש בעוגיות (cookies) על מנת לסייע בניווט, ניתוח השימוש באתר ולסיוע בקידום השיווק. שימוש באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות מדיניות פרטיות.