חיפשנו מלונות בהרצליה ומצאנו את אוקיינוס סוויטס הרצליה

   
           

איך חיפשנו מלונות בהרצליה ומצאנו את אוקיינוס סוויטס הרצליה לנופש המושלם!

חופשה בסוויטה על חוף ימה של הרצליה

אוקיינוס סוויטס הרצליה בית מלון על חוף הים

לאלו מכם שמחפשים נופש במרכז, מחוץ לתל אביב, באווירה שקטה ואיכותית, אני שמח לכתוב כמה מילים ולהמליץ על מלון אוקיינוס סוויטס הרצליה, בו בילינו את חופשת חג הסוכות האחרונה שלנו, שהייתה פשוט מושלמת!

הבריכה במלון הרברט סמואל אוקיינוס סוויטס הרצליה
לובי במלון הרברט סמואל אוקיינוס סוויטס הרצליה

המלצה של חבר על מלונות בהרצליה – אנחנו מודים לו עד היום!

בקיץ הקודם עלינו על הנוסחה לנופש המושלם באיזור המרכז מבחינתנו. אם עד היום בחרנו מלונות בתל אביב, בעקבות המלצה של חבר, הבנו כי מלונות בהרצליה זה הדבר.

אנחנו גרים בצפון הארץ ובהחלט אוהבים לנפוש במרכז, קצת לצאת מהבועה הקטנה שלנו אל הבועה הגדולה. בדרך כלל היינו נופשים בתל אביב, עד שחבר המליץ לנו על מלון אוקיינוס סוויטס בהרצליה, והבנו למה. נתחיל מזה שהמלון ממוקם על קו המים בין כל איזורי החוף והבילוי, לבין הקומפלקס של ההיי טק בהרצליה.

אנחנו אוהבים את המלות המרכז, אבל בהחלט מעדיפים מלון שקט עם אווירה משפחתית וזה בדיוק מה שקיבלנו במלון הזה. זהו מלון בוטיק יוקרתי, עם נוף פנורמי לים, אווירה יוקרתית ושקטה, עבורנו זה היה מושלם!

מה חשוב לדעת כשמחפשים בתי מלון בהרצליה?

אם גם אתם מחפשי נופש באיזור המרכז, אבל מחוץ לתל אביב, בתי מלון בהרצליה בהחלט יכולים להיות אפשרות נהדרת לנופש איכותי. מה שחשוב לדעת כשמחפשים מלון כזה בהרצליה הוא לבדוק קודם כל את מיקום המלון. מלון אוקיינוס סוויטס בהרצליה מרשת מלונות הרברט סמואל , ממוקם ממש על קו המים, מה שהקל עלינו מאוד מבחינת נסיעות והזזת הרכב (מי רוצה לנסוע בחופשה כשיש חוף ים מול המלון?)

דבר שני, שפע מסעדות באיזור, טיילת, ספורט ימי במרחק הליכה, קניון קרוב, בתי קפה במרינה, כל אלו בהחלט משפיעים על חוויית הנופש, אתם מסכימים. המיקום חשוב מאוד ובמקרה הזה מלון אוקיינוס מנצח! דבר נוסף שחשוב לציין כשאתם מחפשים מלון בהרצליה, הוא האם חשוב לכם שיהיה מלון בוטיק או לא? לנו זה חשוב, אנחנו לא אוהבים מלון ענק שלא יודעים היכן הוא מתחיל והיכן נגמר, אינסוף אנשים והמולה. מהבחינה הזאת, אוקיינוס סוויטס נתן לנו מענה מושלם של מלון בוטיק לא גדול, עם אווירה אישית ונעימה. אני ממליץ כל הלב!

סוויטה במלון הרברט סמואל אוקיינוס סוויטס הרצליה
סוויטה במלון הרברט סמואל אוקיינוס סוויטס הרצליה
The Herbert Tel Aviv Hotel Room

האתר משתמש בעוגיות (cookies) על מנת לסייע בניווט, ניתוח השימוש באתר ולסיוע בקידום השיווק. שימוש באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות מדיניות פרטיות.