האופציה האידאלית לחופשה – מלונות בים המלח

האופציה האידאלית לחופשה עבור זוגות - מלונות בים המלח

חופשה לזוגות - מלונות בים המלח

כדי ליהנות מחופשה אמיתית הרחק מהכרך צריך בן זוג אוהב ופינוקים של מלונות בים המלח. עצם העובדה שמגיעים למקום הנמוך ביותר בעולם הופכת את החופשה למיוחדת ואם בנוסף לכך מדובר בבית מלון מרשים המעניק לבני הזוג הן את השקט מצד אחד והן את הפעילויות הייחודיות המוצעות לאורחים מצד שני, המטרה של החופשה המושלמת הושגה.

בריכה במלון בים המלח מילוס

מלונות בים המלח

הנראות המיוחדת שעל פיה עוצב בית המלון מזכירה כפרי דייגים ביוון והאווירה האותנטית הזו נראית בכל מקום במרחבים הציבוריים.

כך גם מאופיין חדר האוכל הן במראה שלו והן במגוון המאכלים הים תיכוניים שהוא מציע לאורחים, שמזכירים לכל אחד מבני הזוג את החופשה האחרונה שבה בילו באיי יוון.

ים המלח מבצעים

כאשר מביטים על העלויות של השהייה בחופשה בבתי המלון היוקרתיים בישראל נחשפים להיצע נרחב של מחירים שמרביתם יקרים, אך אפשר להזמין חופשה דרך ים המלח מבצעים וליהנות מחופשה ברמה גבוהה מאד שאינה כה יקרה.

המלון מציע לאורחים מתחם ספא ענקי אשר כולל חמאם טורקי אותנטי וציורי, בריכות גופרית כדי ליהנות מהסגולות הרפואיות של המים המגיעים מבטן האדמה, בריכות מי מלח שמסייעות לטפל בבעיות רפואיות שונות, ובריכות מים מתוקים.

להשלמת המעגל, נהנים האורחים גם מעיסויים מקצועיים של המטפלים המיומנים אשר עובדים בחדרי הטיפולים ומציעים כמה שיטות של עיסויים לבחירתו של הלקוח. אחרי העיסוי כל אדם מרגיש כל שריר מגופו והכי נכון זה להתרווח בג'קוזי הגדול ולהרפות את השרירים באמצעות זרמי המים הנפלאים.

חדרים מפנקים

החדרים המפנקים בבית המלון כוללים אבזור מושלם של מיטה נוחה במיוחד, טלוויזיה גדולה ומקלחת מרווחת ונוחה. בין הסוויטות אפשר לבחור סוויטה עם נוף לפטיו, נוף לים כדי ליהנות מהזריחה היום יומית, או מהנוף לבריכה.
בחלק מהסוויטות יש טראסה עם דק עץ יפהפה, מיטות שיזוף ובריכה פרטית לשימושם של בני הזוג לאורכה של החופשה המהנה.

המלון המושלם לכנסים ולאירועים

זוגות רבים מגיעים לכנסים מקצועיים בים המלח אשר נערכים באולמות רחבי הידיים, או בחדרי הישיבות המעוצבים ובתום הכנס, הם נשארים לכמה ימי חופשה כדי ליהנות מכל היתרונות הן של בית המלון והן של הקרבה לים המלח.

בריכה מרכזית במלון מילוס ים המלח
חדר במלון מילוס ים המלח
Dead Sea Hotel Room with Pool

האתר משתמש בעוגיות (cookies) על מנת לסייע בניווט, ניתוח השימוש באתר ולסיוע בקידום השיווק. שימוש באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות מדיניות פרטיות.