מלון בים המלח באווירה יוונית

מלון בים המלח עם ספא יוקרתי על חוף הים

חופשה בבריכת הספא הטבעית, הגדולה בעולם

חופשה לגוף ולנפש במלון מילוס ים המלח

תוכלו למצוא מגוון מלונות ים המלח ללינה, ובעיקר באיזור עין בוקק. ים המלח מקבל תנופה והמלון החדש שהוקם ע״י האחים נקש הוא הדגל שעומד בראש השינוי המתחולל באיזור הכי נמוך בעולם.

מלון בים המלח
לובי במלון מילוס ים המלח
חדר טיפולי ספא במלון מילוס ים המלח

מילוס ים המלח מלון יוקרתי בים המלח - עין בוקק

המלון קרוי על שמו של האי היווני מילוס, המוכר בעולם בזכות החופים הסלעיים היוצרים סביבת לגונות מרהיבות בצבעי כחול-טורקיז ותכלת.

הבאנו את החוויה היוונית אל המקום הכי נמוך בעולם. מלון מילוס ים המלח מתמקד בשלושה דברים עיקריים המבדילים אותו משאר מלונות בים המלח: העיצוב היפייפה, אוזו בכל פינה ושירות אישי בסטנדרטים גבוהים – וכל מה שמסביב.

העיצוב של המלון בים המלח

המלון מעוצב בצבעים של לבן כחול ומעט זהבים המזכירים את גושי המלח המנצנצים על חוף הים הצמוד אל המלון.
כבר בכניסה למלון ניתן להבחין בעיצוב מרהיב , יוקרתי ומרגישים באווירה של שמחה ושלווה. חלל הלובי ענק ומהתקרה משתלשלת לה נברשת עצומה ומרהיבה.

ייחודו של מלון מילוס ים המלח הוא ההקפדה על הפרטים המפנקים. בכל חדר תמצאו בקבוק אוזו וצ'ייסרים, ערכת כפכפים, כובעים וחלוקים.

כחלק משרותי המלון , אורחי מילוס ים המלח יכולים להשאיל אופניים לטיולים. בשבילי הדרך של המלון מבנים לבנים והגינון ייחודי הלובשים בשעות הערב אלגנטיות על ידיי תאורה ייחודית המזכירה את שבילי הדרך כפי שנבנו בעיר העתיקה של מיקונוס ביוון.

טיפולי ספא בים המלח

חלק בלתי נפרד מן החוויה של חופשה הוא טיפולי ספא בים המלח. במילוס ספא רחב ידיים הצופה אל הבריכה המרכזית החיצונית של המלון.

בספא תוכלו ליהנות מבריכת גופרית, בריכת מלח וג׳קוזי. תפריט הטיפולים עשיר ומזין. הספא במלון בעל תשעה חדרי טיפולים, ובהם חדרים לטיפול זוגי, סאונה יבשה, חמאם וחדר כושר מאובזר.

האתר משתמש בעוגיות (cookies) על מנת לסייע בניווט, ניתוח השימוש באתר ולסיוע בקידום השיווק. שימוש באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות מדיניות פרטיות.