מלונות בתל אביב לחופשה עם ילדים

   
           

מלונות בתל אביב לחופשה עם ילדים

חופשה חלומית במלון עם בריכה בתל אביב

מלון על חוף הים בתל אביב

אנחנו גרים במושב בצפון, והילדים שלנו, שרגילים לחיות בסביבה מאוד שקטה, תמיד מחכים לחופשה השנתית שלנו בתל אביב, כל קיץ. אני חושבת שמשהו באווירה של העיר, בצבעוניות של האנשים, באינסוף האטרקציות והאפשרויות לבלות, פשוט עושה להם את זה, ואם להיות כנה, גם לבעלי ולי. אנחנו אוהבים את החיים השקטים במושב, אבל אם יש משהו שבהחלט מוסיף להם פלפל, זו החופשה השנתית שלנו בעיר ללא הפסקה.
לובי במלון אופרה הרברט סמואל תל אביב

איך מוצאים מלונות בתל אביב לנופש עם ילדים?

בדרך כלל אנחנו מתארחים במלונות שבעלי מקבל עליהם המלצות, הפעם אמרתי לו שאני רוצה למצוא לנו מלון שווה. חיפשתי מלונות בתל אביב שיאפשרו לנו חופשה כיפית, מרווחת, מהנה, במיקום מצוין, אבל גם לא כ"כ יקר, בכל זאת, הארץ שלנו לא זולה כשזה מגיע לתיירות ולבילויים.

האמת היא שעבודת החיפוש אינה פשוטה, זה לוקח זמן וצריך להיכנס לזה מכל הלב, להסתכל על האתרים, התמונות, חוות הדעת, המתקנים שיש במלון, אבל אחרי שיטוטים ברשת, מצאתי את המלון המושלם לחופשה שלנו: מלון אופרה הרברט סמואל תל אביב מרשת מלונות הרברט סמואל. זהו מלון חדש, רענן, מבטיח, ובהחלט מקיים!

מלונות בתל אביב עם בריכה – יתרון עצום לחופשה

לפני שאפרט מדוע חשוב למצוא מלונות בתל אביב עם בריכה כשאתם בנופש עם ילדים (זה לא מובן מאליו, הרבה חושבים שהולכים רק לים), חשוב לי לשתף כמה דברים על המלון המצוין הזה. קודם כל, המיקום שלו על אלנבי, באופרה מול הטיילת הוא מיקום מנצח! נתחיל מזה שמבחינת אוכל בסביבה, יש הכל במרחק הליכה, לא האמנו!

דבר שני שחשוב לי לציין הוא נושא הבריכה, וכאן הרבה אנשים והרבה הורים שוכחים שני דברים חשובים. דבר ראשון הוא המדוזות החמודות שלעיתים קרובות ממלאות את הים בקיץ.

אתה בא לחופש ולא יכול להיכנס למים בגלל המדוזות וזה ממש מבאס. דבר שני, גם כשאין מדוזות, אני לא יודעת איך הילדים שלכם, אבל הילדים שלנו לא אוהבים כל כך מי ים. זה שורף להם בעיניים, והם מעדיפים בריכה. אני לעומת זאת חולה על הים, אז האפשרות למצוא בית מלון בתל אביב עם בריכה, צמוד לים, כך שבעלי יוכל להיות עם הילדים בבריכה, ואני אוכל ללכת לים, זה בהחלט היה שילוב מנצח. ממליצה בחום!

בריכה במלוןהרברט סמואל אופרה תל אביב
סוויטה עם נוף לים במלון אופרה הרברט סמואל תל אביב

עוד מלונות בישראל מרשת הרברט סמואל

האתר משתמש בעוגיות (cookies) על מנת לסייע בניווט, ניתוח השימוש באתר ולסיוע בקידום השיווק. שימוש באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות מדיניות פרטיות.