חיפשנו בתי מלון מומלצים באילת ומצאנו את מלון הריף

   
           

חיפשנו בתי מלון מומלצים באילת ומצאנו את מלון הריף

בתי מלון באילת - חופשה באילת עם המשפחה או חופשה רומנטית

אני בדרך כלל לא אחת שמרבה לכתוב דעה אישית על מקום נופש או בילוי שהייתי בו, אבל הפעם בהחלט מגיע לכם לדעת על המלון המדהים הזה שהיינו בו, בצירוף שאפו רציני לצוות המלון, על נופש באמת מושלם שהיה לנו, באילת המהממת. מדובר על מלון הריף, מלון יחסית חדש שלא הכרנו, היינו שם בנופש בקיץ האחרון, בעלי ואני, עם שלושה ילדים, והיה באמת מעל ומעבר כל הציפיות.

מלון הרברט סמואל הריף אילת
כניסה למלון הרברט סמואל הריף אילת

החיפוש אחר בתי מלון מומלצים באילת

כשבעלי ביקש ממני למצוא בתי מלון מומלצים באילת לחופשה הבאה שלנו עם הילדים, לפני שחוזרים לבית הספר, ידעתי שיש כמה סטנדרטים שחשוב לי שיהיו חלק מהחופשה שלנו.

קודם כל חיפשתי מלון בחלק הדרומי של העיר ולא בשדרת המלונות בתוך העיר. נכון שיש שם כמה מהמלונות הטובים בארץ, אבל הפעם חיפשנו משהו שקט יותר, מחובר יותר לים, לטבע, לנוף, ופחות לטיילת ולקניון.

חיפשתי מלון שבאמת נוכל לנפוש ולנוח בו, מבלי להסתובב יותר מדי, מקום שייתן לנו את כל מה שאנחנו צריכים בעיקר מבחינת נוף, שקט ובריכה לילדים, בתוך תחומי המלון.

חופשה באילת – רק במלון הריף

בתור מישהי שאוהבת לנפוש בבתי מלון בכלל וכמובן לצאת אל חופשה באילת בעיקר, אני חייבת לשתף אתכם שהחוויה שהייתה לנו בנופש במלון בריף אילת, בהחלט כזו ששווה לעצור ולכתוב עליה. לאלו מכם שאוהבים את אילת אהבה עמוקה, אבל מתבאסים לפעמים בגלל כל התנועה, האנשים, הרעש, זה לא חייב להיראות ככה. אילת שברצועה הדרומית החל מהיציאה מהעיר ועד לגבול עם טאבה, היא אילת אחרת. שקטה, אוורירית, מחוברת לטבע, השילוב בין המדבר לים האדום, פשוט משכר ומשגע!

דבר שני, תסכימו איתי שאם אתם בוחרים ללכת לנופש משפחתי באילת, אתם כבר די הולכים על כל הקופה, כלומר מחליטים להשקיע בנופש איכותי ברמה גבוהה, נכון? מבחינתנו, האפשרות של בריכה פרטית במרפסת החדר שלנו הייתה פשוט מושלמת לילדים וגם לנו. הם בקושי רצו לצאת מהמרחב של החדר. ואנחנו? יכולנו לשבת בחוץ בכיף לידם, להירגע, ליהנות מהנוף המהמם, ולא לרוץ למצוא חנייה או לחפש את הילדים בתוך בריכה ענקית הומת אדם במלון אחר.

מסעדת החוף במלון הרברט סמואל הריף אילת
חדר אוכל במלון הרברט סמואל הריף אילת
סוויטה במלון הרברט סמואל הריף אילת

האתר משתמש בעוגיות (cookies) על מנת לסייע בניווט, ניתוח השימוש באתר ולסיוע בקידום השיווק. שימוש באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות מדיניות פרטיות.