חיפוש דילים לאילת הפך להצעת נישואין

   
           

איך חיפוש דילים לאילת הפך להיות הצעת נישואין

חופשה חלומית מול הים האדום

דילים לאילת במלון רויאל שנגרילה

אני רוצה לספר אתכם בסיפור שלי ובחוויה הבלתי נשכחת שהייתה לי במלון רויאל שנגרילה באילת. נכון, חלק מהעוצמה של החווייה הייתה כי במלון הזה בן הזוג שלי הציע לי נישואין, אבל עם כמה שזה מעמד מרגש ובלתי נשכח, הוא בהחלט עלה מדרגה לדרגת מושלם, הרבה בזכות השהות במלון רויאל שנגרילה באילת.

בריכה במלון הרברט סמואל רויאל שנגרילה אילת
בריכה מרכזית במלון הרברט סמואל רויאל שנגרילה אילת

"בואי נמצא דילים לאילת"

ככה התחילה השיחה שהובילה לסופ"ש באילת. נשמע תמים, נכון? בן הזוג הציע שניסע לאילת בסופ"ש הבא, וידע שאני מומחית במציאת דילים לאילת, אז הוא נתן לי לחפש בלי בכלל לדעת מה התוכנית הגדולה שלו לסופ"ש הזה. ישר קפצתי על ההזדמנות, אני מאוד אוהבת למצוא אופציות לנופש כמובן, וחיפשתי לפי הנחייתו של בן הזוג "מלון מחוץ לעיר, ברמה גבוהה, ועם פרטיות".

האמת היא שרוב המלונות ממוקמים בתוך העיר, אז לא היה פשוט למצוא משהו לפי ההנחיות של בן הזוג, אבל אז מה שהחכם הזה עשה, הוא ישב איתי ועזר לי לחפש, ואיכשהו הגענו למלון הזה בחיפושים. מיותר לציין שהוא כבר ביצע שם הזמנה, נכון? הוא נתן לי להרגיש שזו לגמרי הבחירה שלי, עם אפס חשדות ומחשבות לגבי מה הוא מתכנן להמשך (בחור חכם)

אילת מלונות יוקרה – רק רויאל שנגרילה

בן הזוג ביצע את ההזמנה למלון רויאל שנגרילה, מה שהוא לא סיפר לי זה שהוא הזמין לנו וילה. במלון המהמם הזה יש חדרים ויש וילות גדולות, הן צופות לנוף המדהים של מפרץ אילת, יש בהן מרפסת מגניבה, מסך גדול, אבל כמובן שבשביל המעמד החגיגי זה כנראה לא היה מספיק לבן הזוג שלי, הוא הזמין את וילה גרנד שנגרילה. וילה מפוארת וגדולה, יש בה בריכה פרטית! מרפסת ענקית, מיטה של מלכים, מכונת אספרסו, מה אני אגיד לכם? יכולתי כמובן להישאר שם לנצח!

הנופש בעיר האהובה עליי אילת מלונות ברמה גבוהה שרק גורמים לך להתמסר לוייב המתאים, זו חופשה שלא אשכח לעולם. מעבר להצעת הנישואין המושלמת במרפסת של הוילה גרנד, השהות במלון הייתה מושלמת, כולל השירות, האוכל, האווירה, הירידה לפרטים, פשוט מלון מצטיין, כיאה למלונות הרברט סמואל!

וילה רויאל עם בריכה פרטית במלון הרברט סמואל רויאל שנגרילה אילת
וילה רויאל עם בריכה פרטית במלון הרברט סמואל רויאל שנגרילה אילת

האתר משתמש בעוגיות (cookies) על מנת לסייע בניווט, ניתוח השימוש באתר ולסיוע בקידום השיווק. שימוש באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות מדיניות פרטיות.