מלונות בוטיק בצפון הארץ לזוגות

   
           

מלונות בוטיק בצפון הארץ – מה הופך חופשה למושלמת?

חופשת ספא זוגית ביער בירייה

מה הופך חופשה למושלמת? מלונות בוטיק בצפון הארץ

לפני כמה ימים חזרנו הבן זוג שלי ואני מחופשה חלומית בצפון. באמת, לא סתם. קודם כל המון זמן לא הייתי בצפון, ושכחתי איך הכל שם מתנהל בווייב אחר, בקצב אחר. כל הירוק מול העיניים, הנחלים, הזרם הרגוע, זה הכל מאוד קסם לי ושמחתי מאוד שיזמנו את החופשה הזו, בלי למהר, וליהנות באמת. אני רוצה לשתף אתכם בחווייה שלי, גם כי מאוד נהניתי, וגם כי אני חושבת שהמלון המקסים שהתארחנו בו, בית בגליל, הוא מושלם לנופש זוגי, וכמו שאני הייתי רוצה לדעת על מלון כזה, אני בטוחה שגם נשים אחרות תשמחנה לדעת.

מלון הרברט סמואל בית בגליל בוטיק
וילה עם בריכה פרטית במלון הרברט סמואל בית בגליל בוטיק

חיפשתי מלונות בוטיק בצפון הארץ ומצאתי את בית בגליל

כולנו מכירים את כאב הראש הלא סימפטי שמתחיל לקרות כשאנחנו יושבים מול המחשב או הטלפון הנייד ומתחילים לחפש לוקיישן לחופשה הבאה. נכון? חיפשתי מלונות בוטיק בצפון הארץ, כי זה מה שהיה בעיקר חשוב לי, שיהיה בצפון, ושיהיה מלון בוטיק, קטן ושקט.

מנוע החיפוש הציע לי כמה אופציות, אבל כשראיתי את בית בגליל ידעתי שזה המלון שלנו. מכירים את ההרגשה הזאת, נכון? שלא צריך לחפש יותר? בית בגליל הרשים אותי מאוד כבר ברמת האתר אינטרנט, כשהגענו למלון זה כבר היה סיפור אהבה..

סוויטות בצפון לזוגות – לנופש מושלם

אם אתם מחפשים סוויטות בצפון לזוגות, בית בגליל סוגר לכם פינה ברמה גבוהה מאוד. הזמנתי לנו את הסוויטה של האוהל האפריקאי, ואל תתנו לשם להטעות אתכם. מדובר בחלל בגודל של 75 מ"ר,  שזה בערך 3-4 חדרים בבית רגיל.. הייתה לנו אמבטיה נהדרת בתוך הסוויטה ובריכה פרטית בחוץ! הזמנו את כל הארוחות שיגיעו עד אלינו, מה שמאוד תרם לרוגע ולשקט שלנו, יכולנו פשוט לנוח וליהנות מהביחד ומהחופשה המושלמת.

בן הזוג שלי פינק אותי בהפתעה מקסימה והזמין לנו טיפול זוגי בספא. נהנינו מאוד לאכול במסעדה של המלון, ובכלל, היה פשוט מושלם! המלון ממוקם ביער ביריה, ליד צפת, מי שאוהב נופש שקט, ממליצה בחום ואהבה, אנחנו היינו שם שני לילות וחזרנו עם המון כוחות מחודשים! ולמי שמעוניין, למלונות הרברט סמואל מגוון בתי מלון בישראל.

אוהל אפריקאי במלון הרברט סמואל בית בגליל בוטיק
לובי במלון הרברט סמואל בית בגליל בוטיק

עוד מלונות בישראל מרשת הרברט סמואל

האתר משתמש בעוגיות (cookies) על מנת לסייע בניווט, ניתוח השימוש באתר ולסיוע בקידום השיווק. שימוש באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות מדיניות פרטיות.