פועלים על פי התו הירוק

אורחי רשת הרברט סמואל יקרים,

אנו שמחים לארח אתכם באהבה במלונות הרשת.
כולנו ברשת הרברט סמואל מאד מעריכים את האמון שאתם נותנים בנו ומודעים לגודל האחריות שמוטלת עלינו, על מנת שחופשתכם תהיה נעימה ורגועה.

כתב התחייבות רשת מלונות הרברט סמואל:

אנו מייחסים לבריאות אורחינו ועובדינו חשיבות עליונה ומודעים לחששות הקיימים בתקופה זו.

אנו שמחים לשתף אתכם בצעדים שנקטנו על מנת לשמור על בריאותכם ובריאות עובדי הרשת, וביניהם: שינוי נהלי עבודה, שימוש בחומרים בעלי תו תקן ונקטנו בשורה של אמצעי זהירות מחמירים שכל עובדינו מחויבים להקפיד עליהם, על מנת שבתי המלון יהיו בטוחים.

 

לתשומת ליבכם – בהתאם להנחיות משרד הבריאות, חובה לעטות מסכה בכל שטחי המלון

מתווה הגעה למלונות:

לתשומת ליבכם – בהתאם להנחיות משרד הבריאות:

החל מתאריך29.07.21 ועד לתאריך 31.12.2021 :

יש להציג בכניסה ובמעמד הצ’ק אין  “תו ירוק” עבור כל אורח מגיל 12 ושלושה חודשים תעודת מחלים / תעודת מתחסן או בדיקת קורונה PCR שלילית בתוקף  72 שעות לפני מועד ההגעה.

החל מיום 18.8.21 ועד ליום 31.12.2021 :

  • ילדים עד גיל 3 פטורים מהצגת תו ירוק
  • ילדים מגיל 3 עד גיל 12 ושלושה חודשים – הכניסה תותר בהצגת בדיקת PCR שנעשתה בטווח של 72 שעות (בדיקה זו יש להציג פעם אחת בלבד) או בדיקה מהירה המתבצעת כל 24 שעות מיום ההגעה עד יום העזיבה (לא כולל יום העזיבה).
  • מגיל 12 ושלושה חודשים – הכניסה לבית המלון תותר בכפוף להצגת תו ירוק או בדיקת PCR שלילית שבוצעה בתשלום באופן פרטי בטווח של 72 שעות טרם ההגעה למלון (בדיקה זו יש להציג פעם אחת בלבד) או בדיקה מהירה המתבצעת כל 24 שעות מיום ההגעה עד יום העזיבה (לא כולל יום העזיבה).

מיקום עמדות בדיקות מהירות ושעות קבלת קהל :

ניתן לבצע באופן עצמאי בדיקות בתחנות מגן דוד: עמדות בדיקת מהירה

 

** כל האמור לעיל נתון לשינויים בכפוף להנחיות משרד הבריאות בישראל.
ט.ל.ח.

חופשה בהרברט סמואל במחירים משתלמים

הירשמו וקבלו עדכונים

האתר משתמש בעוגיות (cookies) על מנת לסייע בניווט, ניתוח השימוש באתר ולסיוע בקידום השיווק. שימוש באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות מדיניות פרטיות.